MÖBLER / Bord / Skrivbord 5315126
nr 531 5126
Skrivbord
Ren.objekt, längd: 130, djup: 68, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2008
kl 16:57:50
25/6 12:57:43